چندی کوتاه درباره محصولات ما

هدف واقعی ما سلامتی شماست

فرآورده های گوشتی کاله آمل با نام تجاری سولیکو در دو بخش سوسیس و کالباس و محصولات تازه، با داشتن سبد محصولی که شامل بیش از 200 محصول متنوع می باشد ازآغاز تا امروز مسیر طولانی طی نموده تا بتواند به مردم ایران زمین این امکان را بدهد که تجربه های جدید از غذای ملل مختلف را با کیفیت جهانی تجربه کنند

در این قسمت با بعضی از پرطرفدارترین محصولات از نظر مصرف کنندگان آشنا میشوید.برای اطلاع بیشتر از بهترین نحوه ی سرو و ارزش غذایی می توانید روی هر محصول کلیک کنید.

۱۷۰۰۰
تن

فروش سالانه

۱۵۰۰
نفر

کارمند

۲۰۰
مورد

تنوع محصولی

۲۲
مجموعه

مرکز پخش اصلی

سوسیس

سوسیس یک وعده غذایی کامل پروتئینی و لذیذ است که تمامی مواد مغذی مورد نیاز بدن را تأمین کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن آماده مصرف می باشد. مواد اصلی تشکیل دهنده سوسیس شامل گوشت، آب، روغن گیاهی و ادویه جات معطر بوده که به روش کاتریزاسیون با هم ترکیب و سپس پخته می شوند.

مشاهده تمامی سوسیس ها

کالباس

ریشه کلمه کالباس به مرکز و شرق اروپا برمی گردد. برای تولید کالباس یک خمیر پایه به روش کاتریزاسیون ایجاد شده که از گوشت، آب، روغن گیاهی و ادویه جات معطر تشکیل می گردد. پس از ایجاد یک مخلوط یکنواخت، تکه های نمایشی و سایر مواد نظیر پنیر به مخلوط اضافه می شود، و در نهایت محصولات جهت پخت در محدوده دمایی 78 الی 82 درجه سانتیگراد، پخته و پاستوریزه می شوند.

مشاهده تمامی کالباس ها

ژامبون

ژامبون در لغت به معنای گوشت فرآوری شده می باشد که در گذشته به شیوه های سنتی مختلفی نظیر دود دادن و یا نمک سود کردن تولید می شده است. امروزه در سراسر دنیا ژامبون های متنوعی از گوشت گوساله، مرغ، بوقلمون و... تولید می گردد که نام بسیاری از آنها بر اساس منطقه جغرافیایی که در آن تولید می شود انتخاب شده است.

مشاهده تمامی ژامبون ها

سالامی

سالامی یک فرآورده گوشتی است که در فرآیندهایی نظیر تخمیر و خشک شدن تولید می گردد. انواع مختلف سالامی به صورت سنتی در ایتالیا، فرانسه، سوئد، آلمان و... تولید می شود. سالامی معمولأ تخمیری است و به همین دلیل طعم ترش مزه ای خواهد داشت. محصولات سالامی در شرکت سولیکو بیشتر به صورت نیمه تخمیری و حرارت دیده تولید می شوند

مشاهده تمام سالامی ها

پارما

محصولات پارما به گروهی از خانواده محصولات سولیکو گفته می شود که از گوشت خالص بدون چربی همراه با ادویه جات و چاشنی تهیه شده اند. محصولات پارما در حال حاضر شامل پارما مرغ، پارما بوقلمون و پاسترامی می باشد. پاسترامی برگرفته از لغت رومانیایی پاستراما به معنای گوشت پوشانده شده از ادویه جات می باشد

مشاهده تمامی پارما ها

سوخاری

متنوع ترین محصولات سوخاری که بهترین پیشنهاد برای پیش غذا یا میان وعده است و به صورت تازه عرضه می شوند. چون آماده سازی آنها سریع و راحت است اجازه می دهد زمان بیشتری در کنار دوستان و خانواده باشیم.

مشاهده تمامی سوخاری ها

جوجه طعم دار

این دسته از محصولات سولیکو که بصورت تازه به فروش می رسند، بیش از 10 طعم مختلف مانند لبنانی، گیلکی، تندوری و ... دارند. راحت و سریع آماده می شوند و به دلیل داشتن بسته بندی بهداشتی حمل آنها آسان است.

مشاهده تمامی جوجه های طعم دار

همبرگر و استیک

اولین و تنها تولید کننده ی استیک و همبرگر تازه در کشور هستیم.تازگی محصول به شما این امکان را می دهد که از طعم واقعیِ گوشت نهایت لذت را ببرید.

مشاهده همبرگر و استیک ها

مرغ بسته بندی

متنوع ترین محصولات تهیه شده از تازه ترین و مرغوب ترین مواد اولیه برای داشتن ذهن و بدنی سالم

مشاهده تمامی محصولات تازه