شناسه : 205
شنبه 12 اسفند 1396 ساعت 09:20 2018-3-3 09:20:23
جهت هرگونه انتقاد یا پیشنهاد از طریق سامانه پیامک 30005656 با ما در ارتباط باشید.

 نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی  روسیه 

 

به گزارش روابط عمومی هولدینگ صنایع غذایی سولیکو (کاله) نمایشگاه صنایع غذایی  prodexpo2018 در تاریخ‌های پنجم تا نهم فوریه 2018 در مسکو پایتخت روسیه برگزارشد. در این نمایشگاه که باحضور بیش از ۱۰۰ نام برتر صنایع لبنی موجود در بازار روسیه و بیش از ۲۳۰۰ شرکت کننده صنایع غذایی از کشورهای آمریکای جنوبی، بلاروس، روسیه و ... برگزار شده بود. شرکت سولیکو به عنوان تنها نماینده شرکت کننده از ایران موفق به دریافت سه جایزه شد.

 "پنیر شایر" بلو موفق به دریافت دیپلم افتخار و مدال طلا Product of the year شد. این پنیر که جزو  پنیرهای طبیعی کاله است، پنیری تولید شده از شیر گاو است که خاستگاه آن کشور انگلستان بوده و  پنیری نیمه سخت با طعم مشابه چدار، رنگ آناتوی پراتو و کپک های بلوچیز را دارد که نوعی کپک خوراکی و مفید به نام پنیسیلیوم راکفورتی است.

 

دیگر دستاورد سولیکو از نمایشگاه prodexpo2018 دریافت تندیس مخصوص و دو دیپلم افتخار innovative product  برای محصولات "کاتلا"، "پتلا" (محصولی ترکیبی از کاتلا و پنیر ماسکارپونه) و "لاکی دو" بوده است. لازم به ذکر است وظیفه نظارت و انتخاب محصولات شرکت کننده در این نمایشگاه به عهده وزارت کشاورزی روسیه بوده است.

 

 

آلبوم تصاویر

اضافه کردن دیدگاه جدید