شناسه : 245
شنبه 9 تير 1397 ساعت 07:52 2018-6-30 07:52:18
جهت کسب اطلاعات تکمیلی عدد 1 را به 30005656 ارسال فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

برگزاری نمایشگاه آگروفود 2018

 

همیشه و برای اغلب آدمها غذا خوردن، از لذت های انکار نشدنی محسوب میشه که میتونه اعضای خانواده، دوست و آشنا رو دور هم جمع کنه!به همین خاطر هم هست که دورهمی های صمیمانه، همیشه همراه با خوراکی های خوشمزه و رنگارنگه!در راستای کسب همچین لذت دوست داشتنی و جذابی، نمایشگاه بین المللی آگروفود 2018   برگزار شده.در این نمایشگاه که برندهای معروف و قابل اعتماد ازانواع نوشیدنی های حلال گرفته تا فینگر فود هاو غذاهای خوشمزه و دوست داشتنی ، شرکت کردن و همین موضوع باعث شده که آگروفود از پرطرفدارترین نمایشگاه های محصولات غذایی و ماشین آلات کشاورزی به شمار بیاد. برای بیست و پنجمین باره که آگروفودبه صورت بین المللی برپا و با استقبال کم نظیر مردم مواجه شده.

خبر خوب اینکه سولیکو هم در این نمایشگاه حضور داره.و خبر خوب تر اینکه باربیکیومونم آوردیم!

غرفه سولیکو با ارائه ی تست محصولات خوشمزه سولیکویی، مثل بیکن ایرلندی، سوسیس ذغالی، کالباس ژیگو، کالباس تیرنگ، جوجه زعفرانی، همبرگر، جوجه فسنجانی وانواع پک های هدیه از مردم پذیرایی میکنه که خب خوشحالمون می کنید اگه تشریف بیارید و از محصولاتمون تست کنید.

این نمایشگاه که از هشتم تا یازدهم تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی  همچنان  ادامه دارد، آماده پذیرایی از شما بازدیدکنندگانه و می تونه لحظاتی شاد و خاطره انگیز همراه با تست محصولات خوشمزه را برای شما ایجاد کنه.

حتما از غرفه ی ما که از خوشمزه ترین غرفه های نمایشگاهه ، روبروی سالن 7، جنب سالن 25، دیدن کنید.

آلبوم تصاویر

اضافه کردن دیدگاه جدید